Pożycie w duchu religijnym

Jest sobie taki ASZDziennik, w którym wiadomości najlepsze są zamieszczane, bez pompatyczności, bez zadęcia, odarte z histerii i nadwrażliwości. Są jakie są i nikt nie powinien się tego czepiać. A że trochę mijają się z prawdą to nawet lepiej, bo obecnie ta prawda coraz częściej przypomina koszmar i może lepiej poznawać ją przez różowe okulary a może nawet przez jakiś kalejdoskop wrażeń, żeby nie zwariować.
Otóż jakiś czas temu miałam niezwykły nawyk sprawdzania WSZYSTKICH informacji, które do mnie docierały, czy aby nie są tworem ASZdziennika. Naprawdę wszelkie linki, które do mnie docierały najpierw sprawdzałam pod tym kontem, bo ich tytuły i treści nagłówków były tak niewiarygodne, że mój umysł bronił się przed tym nadzieją, ze może jednak to nie jest przełożenie rzeczywistości jeden do jednego, tylko jakaś wariacja na jej temat. Niestety coraz częściej okazywało się, ze rzeczywistości przegoniła ASZdziennik, że ten już dawno dał za wygraną, bo trudno stworzyć wariacje na temat czegoś, co samo w sobie jest absurdem czystej wody. I teraz już nie sprawdzam, czy to może ASZdziennik, bo wiem, że niestety nie, że to życie, że to Polska 2016 roku i świat obecny, w którym idiotyzm goni idiotyzm i na próżno szukać normalności.

Ale  gdy ujrzałam tę informację to jednak znowu nadzieja zakiełkowała, że może nie wszystko stracone, że może ironia nie umarła i można sobie ją przyłożyć do tej czy innej informacji. I prawdę mówiąc nie chce nawet do końca wiedzieć, czy prawda to czy fałsz, bo i po co? Lepiej sobie poczytać i poanalizować w formie czystej.20160420184928uid4
1. JEDYNY DOZWOLONY TRÓJKĄT MIŁOSNY TO MĄŻ, ŻONA i PAN JEZUS
NO to pojechali. A jak mąż w delegacji to pan Jezus może jednak niezależnie? Żeby sie tej kobiecinie nie nudziło i żeby nie zaprzestać starać o prokreację tak potrzebną. I w ogóle to nawet fajniej mieć dziecko z takim Jezusem niż z mężem własnym, bo to może i zasługi jakieś dla Kościoła Katolickiego zostaną uznane i się jakaś emerytura kościelna na stare lata trafi.
A jak mąż jednak jest i ten Jezus też chętny to ja kto sie organizuje? Panowie na zmianę czy tak jednak razem niczym w filmie porno. A może jeden lubi sobie popatrzeć? Pewnie ten Jezus, bo to jednak Bóg, który widzi wszystko, to do podglądania świntuch przyzwyczajony, a tu tak na legalu i bez ukrywania.
I te rozmowy następnego dnia w pracy
– No co tam u ciebie Halinka?
– A wiesz, wpadł do nas wczoraj sam pan Jezus i strzeliliśmy trójkącik.
Z tego to się pewnie nawet spowiadać nie trzeba, bo niby z czego? Z obcowania z samym Bogiem?
Niektórzy to mają fajnie.

2. DZIECKO JEST W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI DZIECKIEM BOŻYM DOPIERO PÓŹNIEJ DZIECKIEM RODZICÓW
No i wszystko jasne. Kwestie alimentacyjne rozwiązane raz na zawsze. Dlatego przy diecezjach są fundusze alimentacyjne, a ja głupia myślałam, ze to ma rozwiązywać jakieś ziemskie sprawki, a to jednak taka idea wyższa trochę. Chociaż z tymi alimentami to tak chyba nie do końca jasne. Ktokolwiek czytał Biblię czy też zna tę historie chociaż trochę, to raczej wie, że to bycie dzieckiem bożym to jest taki chwyt jedynie i z żadnymi większymi przywilejami się nie wiąże. Bóg zrobił przecież dziecko niejakiej Maryi i to nawet nie własnoręcznie . Bardzo niewłaściwie sformułowanie, bo jak ktoś ma pojecie o prokreacji to wie doskonale, że tego się ręcznie nie robi, tylko poprzez całkiem inny narząd, ale zrobi to za pomocą Archanioła Gabriela, a przecież wiemy, że anioły tych narządów nie mają. I w sumie już całkiem nie wiadomo jak? Ale Bóg mądry jest i czas swój wyprzedza, to może byo to takie ichniejsze In vitro i to jednak ręcznie robione. Bóg dał co trzeba a ten anioł inseminację zastosował i już zarodem w macicy umieszczony. Tyle, że się potem tatuś przestał trochę losem potomka interesować i całe szczęście, że ta Maryja Józefa spotkała na swej drodze, a to chłop poczciwy był, to się dzieciakiem i nią zajął oraz utrzymanie im zapewnił.
Czyli Se dzieckiem bożym można być ino do sądu z tym nie łazić, bo to strata czasu i energii.

3. DO ZAJŚCIA W CIĄŻE POTRZEBNY JEST TYLKO ZESZYT WYKRES I WIARA W BOGA
I co? I głupio? A wy przeciętni idioci gzicie się po kątach, żeby dzieci spłodzić. A wystarczy niczym pilna uczennica zeszyt zakupić, wykresy rysować i wierzyć, wierzyć , wierzyć. Im mocniej, tym więcej dzieci będzie.  Pan Bóg zeszyty zbierze i kto ma ładne wykresy, to go obdarzy potomkiem. Zamiast piątki za prowadzenie zeszytu to dziecko za prowadzenie się dobrze. Takie to proste.

4. NARZĄDY PŁCIOWE U KOBIETY ZNAJDUJĄ SIĘ OD PĘPKA W DÓŁ.
I nagle wszyscy fetyszyści stóp są usprawiedliwieni. Oni sie tymi stopami interesują dokładnie w celach prokreacyjnych. Z żadnego innego powodu. Są od pępka w dół? Są. Wszystko jasne. Ja tam nie lubię swoich kolan, a to kolejne narządy płciowe i pewnie niebawem jakoś to odkryję, bo mnie nurtuje teraz. Nie zostało jednak wyraźnie ustalone i zaznaczone, czy bliskość pępka poprawia działania narządów czy może je osłabia. Teraz nie do końca wiem, czy moja płciowość między udami czy bardziej między kostkami się mieści, ale może będzie jakieś wydanie drugie-uzupełnione tych wytycznych, to się dowiem.

pol_pl_T-shirt-FIT-Plemnik-palacz-Niebieski-514_3
5. PLEMNIK W NARZĄDACH RODNYCH KOBIETY ŻYJE 7 DNI.
I sobie tam z kolegami plemnikami rozmawia, debatuje, prawi komplementy:
„O kolega widzę pierwszy na miejscu, no pogratulować prędkości, naprawdę imponująca. Szkoda tylko, że komórka się znowu spóźnia, ale nic to, poczekamy razem, może w ciągu najbliższych 6 dni nadejdzie, bo jak nie to pozostanie umrzeć z nudów i tyle nas widzieli.”

6. (JEDEN Z MOICH FAWORYTÓW) KOMÓRKA JAJOWA JEST WIDOCZNA GOŁYM  OKIEM, JEJ WIELKOŚĆ ODPOWIADA ŚLADOWI JAKO POZOSTAWIA SZPILKA UPUSZCZONA NA KARTKĘ.
Nie wiem, czy wszyscy zwrócili uwagę na to zastosowania „jako” zamiast „jaki”. Pachnie to trochę staropolszczyzną i tak uwiarygodnia ten punkt.
W każdym razie od wczoraj upuszczam na kartkę szpilkę w celu pozostawiania przez nią śladu, by tę komórką jakoś zidentyfikować. Bo może te komórki mi jakoś beztrosko wylatują i ja nawet nie wiem, że one na majtkach bytują? A jak się dowiem, jak skubane wyglądają , to w razie czego rozpoznam i jak tak niezapłodnione wylecą, to pochowam. Żeby nie było, ze ja jakaś nieludzka jestem czy coś i swoich potencjalnych dzieci nie uszanuję.  I te szpilkę tak upuszczam i upuszczam, ale nic nie widzę. Ani okiem gołym ani ubranym. Ślepa jakaś jestem czy jak?

7. PRODUCENCI ANTYKONCEPCJI ZACZYNALI SWĄ DZIAŁALNOŚĆ W AUSCHWITZ
Już nawet chciałam dociekać i analizować, ale potem pomyślałam STOP.
W każdej, ale to KAŻDEJ dyskusji na jakikolwiek temat a już szczególnie na temat seksualny wcześniej czy później pojawia się argument Hitlera. No koleś sobie takiej prasy narobił, że jakoś się z seksem kojarzy i z macicami czy jakoś tak. Bo Hitler to zakazał aborcji albo właśnie nakazał aborcję i teraz nie należy robić tak jak on niezależnie czy nakazał czy zakazał i w ogóle to on uprawiał seks przecież i nie powinniśmy robić tego co Hitler.
I coś tak jakoś mi się dziwnie wydaje, że ten argument Auschwitz to jest taki argument Hitlera i odpuszczam. Bo jak się w dyskusji pojawia, to należy uciekać.

8. ANTYKONCEPCJA HORMONALNA WYSUSZA ŚUZÓWKĘ MACICY PRZEZ CO ZARODEK NIE MOŻE SIĘ ZAGNIEDZIĆ I UMIERA ŚMIERCIAGŁODOWĄ.
A teraz gorzko zapłakałam. Nad tymi zarodkami, co biegają po macicy w poszukiwaniu bułki jakiejś i nic. Ani widu ani słychu. Sucha śluzówka bułek nie piecze. I te zarodki głodne coraz bardziej niczym dzieci w Afryce. A nie , dzieci w Afryce to są same sobie pewnie winne, bo rączki mają, to by mogły na chleb czy tam bułkę zarobić ,a nie czekać na mannę z nieba, a ten zarodek rączek jeszcze nie ma, to jak ma zarobić? Jak upiec? Umrzeć mu przychodzi i tyle.

9. SKUTKI STOSOWANIA ANTYKONCEPCJI HORMONALNEJ SĄ NIEODWRACALNE
A ja głupia co miesiąc kupuje i łykam. No idiotka ostateczna. Wydaję te pieniądze, pamiętam o regularności ,a to wystarczyło kupić jedno opakowanie, wyłykać do końca i koniec z płodnością. Witaj beztroski seksie. Chociaż może tak na słowo nie uwierzę i jednak z panią ginekolog skonsultuję, czy potrzebne jest to ciągłe łykanie, czy tylko chce nabić kierze tym firmom farmaceutycznym, co w Auschwitz zaczynały i nadal im mało.

10. PROBLEM BEZPŁODNOŚCI GINEKOLOG POWINIEN ZACZYNAĆ OD KONTROLI TEMPERATURY CIAŁA KOBIETY – W TEN SPOSÓB JEST W STANIE OKREŚLIĆ CZY DZIAŁA JEDEN JAJNIK CZY DWA.
No magik taki. Mierzy temperaturę, tam 36,6 a on :
„Doskonale droga pani, oba jajniki sprawne, proszę się nie martwić , wziąć zeszycik, zrobić wykres i wierzyć, wierzyć, wierzyć, a za miesiąc kontrola”
A jak 36,9
„Kochana pani, mam złą wiadomość, jajnik prawy nie działa, ale jak pani weźmie zeszyt i zrobi w nim wykres, a potem będzie wierzyć, wierzyć, wierzyć, to jak Bóg da – cud się stanie.”
W sumie to najlepiej niezależnie od temperatury kupić zeszyt i zrobić wykres. Nie wiadomo czy pomoże, ale na pewni nie zaszkodzi.

11. NAPROTECHNOLOGIA JEST LEPSZA OD IN VITRO BO JEST LEPSZA, TAŃSZA , NIE ZAMRAŻA SIĘ 25 SWOICH DZIECI I POLECA JĄ MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA.
Najpierw chciałabym jeszcze wiedzieć, jaką metodę poleca Joanna Brodzik i Małgorzata Socha, bo te panie też w reklamach występują, to pewnie wiedzą, a ja bym porównanie jakieś mieć chciała.
Chociaż może porównanie niepotrzebne i ta Kożuchowska to tylko wisienka na torcie naprotechnologii, bo skoro ta metoda jest lepsza bo jest lepsza, to już żadne dalsze argumenty nie są potrzebne.
A skoro w celu posiadania jednego dziecka z metody In vitro trzeba 25 wcześniejszych zamrozić, to już ogóle beznadziejna kalkulacja, bo kto by dał radę 25 dzieci urodzić, żeby jedno niezamrożone mieć?
db0fae8b09daffabdc3f3e9585375359.jpg

12. W DNI PŁODNE SKUTECZNOŚĆ PREZERWATYWY JAKO ŚRODKA ANTYKONCEPCYJNEGO WYNOSI 30%
A te głupie producenty, co tam piszą jakieś 98% to sobie wyssały z brudnego od lateksu palucha te dane i w ogóle nie należy im wierzyć, bo te 98% to tylko w dni niepłodne. Bo wtedy tylko zbłąkany plemnik, który ma siłę przetrwania Norrisa i jest w stanie przeżyć nawet 14 dni w wysuszonym środowisku pustynnej macicy może do jajeczka doczekać.

13. PARY STOSUJĄCE NATURALNE SPOSOBY ZAJŚCIA W CIĄŻE I KALENDARZYK MAŁŻEŃSKI SĄ W 100% SZCZĘŚLIWYMI MAŁŻEŃSTWAMI. ROZWODZĄ SIĘ TYKO MAŁŻEŃSTWA STOSUJĄCE ANTYKONCEPCJE.
I proszę jaka dokładność w pomiarze szczęścia. Wystarczy mieć kalendarzyk i 100% zagwarantowane. Żadne niedomówienia i nieporozumienia nie istnieją wtedy. Czysta sielanka. I już widzę te pytania na Sali rozwodowej:
– Czy stosowali państwo antykoncepcję?
– Tak.
– To pozostaje tylko pytanie jaką? Jeśli pani łykała pigułki antykoncepcyjne to rozwód z pani winy, jeśli prezerwatywy to z winy pana.
I już, sprawa załatwiona.

14. Już mi się nie chce tego jakże długiego tekstu rodem z poradnika IKEA przepisywać, bo przecież wiadomo, że jak za oknem jest latarnia, to tam się różne rzeczy dziać mogą i to BARDZO negatywnie n sen i prokreacje robi. Jak ktoś w wili mieszka, to ma problem rozwiązany i sobie tę sypialnie urządzi gdzieś, gdzie światło latarni żadnej nie dociera. Gorzej mają tacy, co to w jednym pokoju mieszkają albo mają nawet dwa, ale obok siebie i oba mają okna na jedną stronę. Wtedy pozostaje motyw spania w wannie. Ale w ogóle co ja tu opowiadam – jak mają jeden pokój to powinni się dorobić drugiego po przeciwnej stronie, a jak nie to niech nawet nie myślą o rozmnażaniu, bo chyba są nieodpowiedzialni, żeby o dzieciach w takich warunkach Myślec. No gdzie? No jeden pokój z oknem na latarnie i w takich warunkach chcą wychowywać dziecko? Przecież ono na tę latarnię od narodzin będzie narażony i już w przypadku dziewczynki o żadnym cyklu owulacyjnym nie może być mowy.

W ogóle to ja się cieszę, że juz dziecko mam. Bo wykresów w zeszytach to nie robiłam od liceum i chyba nie wiedziałabym jak się do tego zabrać, nadal nie widzę tego śladu po szpilce na kartce i nie wiem, jak wygląda moja komórka, a w ogóle to przecież łykałam te tabletki hormonalne (no dobra, nadal łykam, tylko nie wiem po co?) i już NIGDY nie będę płodna.
Ile to się człowiek z takiej jednej kartki może dowiedzieć.

 

Reklamy

One thought on “Pożycie w duchu religijnym

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s